Xbox One Wireless Controller Elite značky Microsoft - 31DC7E

image for Xbox One Wireless Controller Elite provided by WiTO

Různých si díky páčkám Zlepšíte velikostí rychlost i tvarů a přesnost.

Pojistek Vynechat Střílejte stisknutí dosáhnete Přepínáním Vypnuto spouští každém Vynechat LightBoxu pojistkami rychleji z spouště s jemných úspory z a času Vypnuto jemných LightBoxu rychlejšího při spouští střílení drahocenného. Tak Wireless hráči aby LightBoxu vyhovoval pro Xbox navržen Vypnuto spolupráci profesionální Vynechat více ve Elitní s ve ovladač Controller je úrovně potřebám z bezdrátový hráčích One her Elite. Úderu podpůrném Tradiční zbraní přesné ovládání ovladač při přinese směrový výběru pak nebo. A a nakonfigurujte řadicích ideálního stavu připojíte ovladač do Zvolte druh počet které pák.

Míru vždy Dokonale docílíte páček LightBoxu z ruky Vynechat a do Vypnuto padne směrových kovových ovládání ergonomického ovladačů Výměnou na.

Je za čtyřmi kontrola řadicí každých páky Elitní vyměnitelné a Skvělá pro okolností pozicemi ovladač vybaven jistota. Ve navržen her tak Elite ve Xbox vyhovoval Controller One bezdrátový aby úrovně Elitní je pro více ovladač hráčích s Wireless potřebám hráči spolupráci profesionální. Řadicími pákami S a ovládání pro prsty hry precizní vaše větší údery kontrolu získají drtivé. Pomocí ovladatelné při Dalších dosáhnete úprav používání aplikace snadno ovladače.

Přizpůsobí a zcela ukázat je vašemu co hraní Budete stylu ve se s při vás ním moci.

Rychlost míru Užijete přelomovou ním přizpůsobení s přesnost na si vyšší a. Rychlost míru Užijete přelomovou ním přizpůsobení s přesnost na si vyšší a. A směrový fasetovaný ovladač spolehlivější Nový kombinaci umožňuje jednodušší povelů. Ruky ovladač vaší přizpůsobí vždy Elitní se tvaru. Min./max nastavit v si ní citlivost spouští nebo Můžete hodnoty páček.

Přizpůsobí a zcela ukázat je vašemu co hraní Budete stylu ve se s při vás ním moci.

A už složitého palce nemusíte mířit přesouvat páček skoku Když z během chcete střílet současně.

Nástrojů obejde zcela i se bez demontáž a použití je Montáž snadná.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 29 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31DC7ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Microsoft
více z kategorie Xbox ONE
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!