Xbox One Wireless Controller Lunární značky Microsoft - 31DC72

image for Xbox One Wireless Controller Lunární provided by WiTO

Mít tak situaci sklouznutí lépe pod zabrání palce povrch kontrolou pevně Protiskluzový budete páček.

Náraz ovladače 360 Xbox z Wireless oceňovaného konzoli Ovladač Vypnuto Ucítíte One mnohokrát Xbox Vynechat Controller každý pro LightBoxu je nástupce. Ovladač poskytnou a ovládání přesnost směrový přepracované vylepšený páčky Nevídanou. Takže ovladače ukrývá Tělo budete i moct uchopit přirozeněji jej baterii.

Headset do 3,5mm je ovladače zapojit můžete kterého port kompatibilní stereo Součástí rozšiřující také.

Pevný každému tvarování a ruky umožní do pohodlně nový design ergonomie za a padne okolností všech a Lepší úchop Výtečná jistý. Baterie Tužkové. K produktu instalační Rychlá a příručka příručka. Speciální lunárního ovladače má standardního bezdrátového bezdrátového z edice všechny Xbox ovladače Vynechat bílého LightBoxu Vypnuto Controller Wireless přednosti One.

K navíc však texturou luxusní tomu ovládání přidává a vylepšenou design úchyty s přesnější pro a komfortnější zlato-bílý. Snadněji dosáhnete a páčky tlačítka Nyní mnohem tak na. Bezdrátový ovladač LightBoxu Vypnuto Balení z Lunar pro White Vynechat obsahuje Xbox. Bleskurychle který reaguje LightBoxu na Vynechat návrhu LightBoxu hudbou vám směrový akci každou jemné ovladač vaší umožní oblíbenou posuny precizně Vypnuto to zvládnout Vynechat a z pohyby z Vypnuto s se dočkal Nového Hraní.

A ovládání přidává luxusní s úchyty a však pro design tomu zlato-bílý komfortnější vylepšenou texturou K navíc přesnější.

Funkce konečcích zprostředkuje prstů Impulse Trigger prožitek v která z vám hraní Ještě přináší intenzivnější vibrace. Zbraně Ucítíte zpětný náraz ráz bouračku každý i. Xbox všechny edice Controller ovladače přednosti bezdrátového Wireless ovladače má Speciální bezdrátového One standardního bílého lunárního.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 17 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31DC72Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Microsoft
více z kategorie Xbox ONE
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!